تسلط ارتش سوریه بر چند منطقه در شمال حلب

نظامیان ارتش سوریه در ادامه پیشروی های خود در شمال استان حلب، پس از به هلاکت رساندن ده‌ها عضو داعش بر چند منطقه مسلط شدند.

متن کامل خبر

طرح ساخت ۲ سریال را داده‌ایم/ پخش اچ دی «روزی روزگاری»

یوسف بچاری با اشاره به تدوین دو طرح نمایشی در این شبکه اعلام کرد که در صوت تامین منابع مالی برای ساخت این سریال‌ها رایزنی می کنند.

متن کامل خبر

یکی‌دیگرازهم‌استانی‌های‌فریدون‌دربانک‌ملت

با توجه به حضور چشم گیر و دست داشتن باند سرخه ای ها در راس مدیریتی برخی از بانک ها از جمله بانک ملت، هنوز “داوود اختری” که از اهالی گرمسار است در این بانک حضور دارد و چندین سمت اجرایی هم در این بانک دارد.

متن کامل خبر

اصرار مخالفان بر توافق مسکو و واشنگتن درباره سرنوشت بشار اسد

اعلام آمادگی دولت سوریه برای آغاز مذاکرات صلح موجب شده تا رسانه ها مانور بیشتری بر روی موضوع ادعایی توافق روسیه و آمریکا در مورد سرنوشت «بشار اسد» بدهند.

متن کامل خبر

اجلاس سران عرب در موریتانی؛ مشارکت ضعیف در سایه اختلافات

بیست و هفتمین اجلاس سران عرب امروز در موریتانی آغاز به کار می کند. این اجلاس که دو روز به طول خواهد انجامید پیش از این قرار بود در مغرب برگزار شود اما این کشور به این دلیل که مشکلات جهان عرب در چنین اجلاسی حل و فصل نمی شود از میزبانی آن انصراف داد.

متن کامل خبر

«ایران ساخت» پل ارتباطی بین فعالان هنری و فناوری

دبیر کل جشنواره ملی، فرهنگی و هنری «ایران ساخت» گفت: برگزاری این جشنواره می تواند پل ارتباطی میان فعالان عرصه فرهنگ و هنر با فعالان حوزه اقتصاد دانش بنیان باشد.

متن کامل خبر

جستجوی پیشرفته


گروه :

       • پربازدیدترین ها
  • آخرین خبرات